01 Eki 2021

Son dakika: A Milli Takım'ın başında ilk maçına çıkacak teknik direktör Stefan Kuntz'un aday kadrosu belli oldu.

Alman hoca, Caner Erkin ve Serdar Aziz'e tekrar milli olma şansı verirken, Berkan Kutlu ve Serdar Dursun da ilk kez kendine aday kadroda yer buldu.
A Millî Takımımızın 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Norveç ve Letonya'yla oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu belli oldu. Alman hoca Stefan Kuntz, ilk kadro tercihinde büyük sürprizlere imza attı.

SERDAR DURSUN VE BERKAN KUTLU İLK KEZ A MİLLİ TAKIM'DA
Caner Erkin ve Serdar Aziz, A Milli Takım'a geri dönerken Serdar Dursun ile Berkan Kutlu'da ilk kez aday kadroda kendine yer buldu.

A Milli Takım'ın Norveç ve Letonya ile oynayacağı maçlarının aday kadrosu belli oldu. Stefan Kuntuz, Milli Takım Trabzonspor'dan 3 ismi davet etti. Aday kadroda Trabzonspor'dan Abdulkadir Ömür, Berat Özdemir, Uğurcan Çakır

A Milli Takım'da yeni dönemin ilk aday kadrosu belli oldu. A Milli Takım teknik direktörü Stefan Kuntz, Norveç ve Letonya maçlarının aday kadrosunu açıkladı.
A Milli Takım teknik direktörü Stefan Kuntz, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda sırasıyla oynanacak Norveç ve Letonya maçlarının aday kadrosunu belirledi.

İşte Aday Kadro;

Kaleci: Altay Bayındır, Sinan Bolat, Uğurcan Çakır

Savunma: Zeki Çelik, Mert Müldür, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Merih Demiral, Ozan Kabak, Serdar Aziz, Caner Erkin, Rıdvan Yılmaz

Orta saha ve forvet: Abdülkadir Ömür, Berat Özdemir, Berkan Kutlu, Cengiz Ünder, Hakan Çalhanoğlu, Kerem Aktürkoğlu, Orkun Kökçü, Ozan Tufan, Taylan Antalyalı, Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz, Kenan Karaman, Serdar Dursun

 

Okunma 77 kez
Paylaşmak için tıklayın